• ZAGRODA EDUKACYJNA W GOSTKOWIE

• W ramach projektu "Czyste powietrze to nasze zdrowie" gościliśmy dziś w Zagrodzie Edukacyjnej w Gostkowie. Spędziliśmy tam cudowny czas w otoczeniu zwierząt, pełen atrakcyjnych zabaw. Serdecznie dziękujemy opiekuńczym właścicielom i polecamy gorąco to cudowne miejsce.

• WIZYTA W LEŚNEJ SZKOLE NA BARBARCE

• Szkoła Leśna na Barbarce to miejsce, które chętnie odwiedzamy każdego roku. Uczniowie mają okazję do bezpośredniego obcowania z przyrodą, poznają życie lasu pod kierunkiem profesjonalnego przewodnika i spędzają przyjemnie czas na świeżym powietrzu.

• Pierwsze dni integracji

• Pierwsze dni nowego roku szkolnego za nami. Wakacje dobiegły końca, ale w naszej szkole nikt nie martwi się z tego powodu, ponieważ panuje tu miła i wesoła atmosfera. Uczniowie kl. I, II, III SP są gotowi na nowe wyzwania.

Podczas pierwszych dni integrowaliśmy się, poznawaliśmy z nowymi kolegami, którzy od września chodzą do naszej szkoły, stworzyliśmy kodeks grupy, przypomnieliśmy także o zasadach bezpieczeństwa, mieliśmy zajęcia w sali Snoezelen oraz czas na kreatywną zabawę.

• Pierwszy tydzień w szkole

• Pierwszy tydzień września w oddziałach ZET minął nam w radosnej i jeszcze wakacyjnej atmosferze. Uczniowie rozegrali turniej hokeja na trawie z beneficjentami Stowarzyszenia Pomocna Dłoń, a także wzięli udział w spacerze historycznym po naszym mieście, poznając najważniejsze zabytki i ciekawostki z dziejów Chełmży.

• Pierwszy dzień w przedszkolu

• Pierwszy dzień w przedszkolu to olbrzymie przeżycie dla wszystkich dzieci. Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie i poznawaniu się. Czujemy, że to będzie kolejny wspaniały rok. Zdjęcia potwierdzają, że to był bardzo dobry dzień!

• Budujemy ogród sensoryczny

• W czerwcu udało nam się rozpocząć prace nad budową ogrodu sensorycznego przy naszej szkole. Dzięki firmie ERBUD stworzyliśmy dużą jego część. Zostały nasadzone drzewa, krzewy oraz kolorowe byliny tworzące spójną całość. Już niedługo będziemy mieli kolejne ciekawe miejsce spotkań, wypoczynku i terapii. Dziękujemy firmie ERBUD za tak ogromne wsparcie i pomoc w realizacji projektu stworzonego przez Panią Katarzynę Kotula. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale sami zobaczcie co już udało nam się stworzyć.